Alina Boz ve Mithat Can Özer Evlenmek İçin Portekiz Vatandaşlığı Almayı Bekliyor

Aşklarını 4 yıldır magazin gündeminden uzakta, sessiz sakin yaşayan ünlü çiftimiz Alina Boz ve Mithat Can Özer’in evlilik tarihinin belli olduğu hakkında duyumlar aldık. Geçtiğimiz gün tatil dönüşü havalimanında objektiflere takılan çift evlenmek için meğer Mithat Can Özer’in vatandaşlık almasını bekliyormuş…

4 yıldır birlikte olan Alina Boz ve Mithat Can Özer geçtiğimiz gün Portekiz tatilinden dönerken havalimanında objektiflere takıldı.

Ünlü oyuncu Alina Boz ve Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer, birlikteliklerinin ilk dönemlerinde aralarındaki yaş farkı dolayısıyla çokça eleştiriye maruz kalmıştı hatırlarsanız. Aşklarını magazinden uzakta yaşamayı tercih eden Alina Boz ve Mithat Can Özer arasında 17 yaş var. Boz 24, Özer ise 41 yaşında.

2. Sayfa’nın haberine göre havalimanında görüntülendikleri esnada Alina Boz muhabirlerle ayak üstü sohbet ederken, Mithat Can Özer görüntü vermemek adına bagaj taşıma aracının arkasına saklanmayı tercih etmiş.

Portekiz’e tatil yapmaya giden çiftin dönüşte son derece keyifli olduğu görüldü. Özer ve Boz’un geçtiğimiz yıllarda da tatil yapmak için Portekiz’e gittiği biliniyor. Rotalarını doğruca Portekiz’e çeviren ikili, 2022 yılında Mithat Can Özer’in ülkeden ev almasıyla da magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Özer, Lizbon’dan 800 bin Euro’luk bir daire satın almıştı.

Özer’in, Lizbon’un merkezinde iki odalı bir daire satın almasının ardından yaptığı yatırım ile vatandaşlık başvurusuna başvurup başvurmayacağı merak konusuydu.

Magazinde yer alan iddialara göre bunun için hazırlıklara da başlanmış. Hatta evlenmek için Mithat Can Özer’in Portekiz vatandaşı olmasını bekliyorlarmış.

Dereyi görmeden paçaları sıvamamak gerek elbette çünkü 2027 yılının Haziran ayı deniyor evlilik için.

Mithat Can Özer’in tam olarak o dönemlerde Portekiz vatandaşlığını alacak olduğu söyleniyor. Evlilik için de vatandaşlık işlemlerinin tamamlanmasını bekliyorlarmış.

Tabii bunların hepsi iddia. Çünkü çift basından uzakta yaşadıkları ilişlileri hakkında yine bir açıklama yapmadan vedalaşmış.

Mutlulukları daim olsun diyelim! Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir