Kar küreme aracının altında kalan Jeremy Renner’dan iyi haber! Ünlü aktör yürümeye başladı


Evinin önünde kar küreme aracı kazası sonucu ağır bir şekilde yaralanan dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Jeremy Renner, hayranlarına korku dolu anlar yaşatmıştı. İyileşmesinin 2 yılı bulabileceği söylenen 52 yaşındaki aktörün tedavisi evde devam ederken Renner’dan sevindiren haber geldi.

“Görevimiz Tehlike”, “Hırsızlar Şehri”, “Avengers: Endgame” ve “Ölümcül Tuzak” gibi tüm dünyada büyük yankı uyandıran yapımlarla adından söz ettiren Jeremy Renner, geçtiğimiz günlerde evinin önünde geçirdiği kaza nedeniyle ölümden dönmüştü.

Jeremy Renner

Künt göğüs travması geçiren ve aracın bacağının üzerinden geçmesiyle ağır bir şekilde yaralanan ünlü aktör, bir dizi ameliyattan sonra sağlık durumunda gözlenen iyileşmeyle beraber taburcu oldu. Ailesiyle birlikte olmanın mutluluğunu yaşayan Renner’ın şimdiye kadar iki ameliyat geçirdiği, ilerleyen zamanlarda muhtemelen daha fazla ameliyat olmasının gündeme gelebileceği ifade edilmişti.

Jeremy Renner yürümeye başladı

JEREMY RENNER’DAN İYİ HABER!

Adeta ölümden sönen Jeremy Renner, önceki gün fizik tedavisi sırasında özel bir koşu bandı yardımıyla yürüdüğü görüldü. Son durumunu sosyal medya hesabından paylaşan ünlü aktör, tüm hayranlarını sevince boğdu.

Jeremy Renner taburcu oldu

“30’DAN FAZLA KEMİĞİM KIRILDI”

Daha önce sosyal medya hesabından tedavi görüntülerini paylaşan aktör, “Aileme ve bana gönderdiğiniz mesajlarınız ve düşünceleriniz için herkese teşekkür etmek istiyorum. Hepinize çokça sevgi ve saygılar. Bu 30’dan fazla kırık kemik, tıpkı aile ve arkadaşlar arasındaki sevgi ve bağın derinleşmesi gibi onarılacak, güçlenecek” şeklinde konuşmuştu. Bacaklarıyla ilgili sorun yaşayan Renner’ın evine hastane yatağı yaptırması dikkat çeken detay olmuştu.

Jeremy Renner Instagram paylaşımı

HER ŞEY YEĞENİNİ KURTARMAK İÇİNMİŞ!

Ünlü oyuncunun yaşadığı ağır kazanın ardından polis raporuna ulaşıldı. Buna göre ünlü aktör, kullandığı kar küreme aracı yeğenine doğru kayınca onu kurtarmak için araçtan atlamak zorunda kaldı. Yeğeninin ezilmesinden korkan Renner, o an yaşadığı panik sebebiyle araçtan atlarken el frenini çekmeyi unuttu. 

DAHA ÖNCE NELER OLDU?

Kar küreme aracının altında kaldığı ve ciddi bir şekilde yaralandığı öğrenilen ünlü yıldızın sözcüsü The Hollywood Reporter’a yaptığı açıklamada “Kar kürerken hava durumuna bağlı bir kaza geçiren Jeremy’nin aldığı yaralar sebebiyle durumunun ‘kritik’ ancak mevcut olarak ‘stabil’ olduğunu doğrulayabiliriz” ifadelerini kullanmıştı. Uçakla hastaneye kaldırılan ünlü oyuncunun aldığı yaralar sebebiyle durumunun ‘kritik’ ancak mevcut olarak ‘stabil’ olduğu belirtilmişti.

Jeremy Renner kaza geçirdi

Yapılan yeni açıklamada Renner’ın iyileşmesi için önünde uzun bir yol olduğu ve neredeyse 2 yıl sonra eski formuna dönebileceği ifade edildi. Bacaklarından ve başından ciddi boyutta yaralanan ünlü oyuncuya sosyal medya hesabından hayranları tarafından destek mesajı gelmeye devam ediyor. 

Jeremy Rennerın sağlık durumuna ilişkin yeni açıklama yapıldı

HASTA YATAĞINDA PAYLAŞIM YAPMIŞTI

Hastane yatağından paylaşımda bulunan Renner, endişelenen hayranlarına seslenerek “Nazik sözleriniz için hepinize teşekkürler. Şu anda yazamayacak kadar dağınık haldeyim. Hepinize sevgiler yolluyorum” dedi.

Jeremy Renner Instagram paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Banka promosyonlarını alıp kullanmak dinen caiz midir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir