Pucca’nın 6 yaşındaki oğlu 3. kattan düştü

Sosyal medya hesabından paylaştığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Pucca’nın altı yaşındaki oğlu Batı, üçüncü kattan düştü.

Instagram hesabından oğlunun sağlık durumu hakkında takipçilerine bilgi veren Pucca, “Bilinci açık kollarında kırıklar var dün ameliyat oldu. Kırıkların durumu biraz ciddi ama geçecek. Bir süre daha hastanede kalacağız” dedi.

“BİLİNCİ AÇIK, KIRIKLARI VAR”

Pucca, şu ifadeleri kullandı:

“Arayan soran herkese teşekkür ederim. Hiçbir aramaya dönemedim çok üzgünüm konuşacak halde değildim, bir günde ömrümden 25 yıl gitti. Toparlayabildiğim kadar yazıyorum şu an hâlâ şoktayım. Batı 3. kattan düştü, bilinci açık kollarında kırıklar var dün ameliyat oldu. Kırıkların durumu biraz ciddi ama geçecek. Şu an gülüyor, puding istiyor, öpüyor, şaka yapıyor doktorları polise şikayet etmekle tehdit ediyor. Bir süre daha hastanede kalacağız. Eminim kısa süre sonra aynı bu fotoğraf gibi ayaklanacak. O beklediğimden daha güçlü bir çocuk. Cümlelerim anlamsız karışık olabilir özür dilerim biraz daha toparlanırsam uzun uzun anlatırım. Merak edenlere, dua edenlere çok çok çok teşekkürler.”

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir