BKM imzalı ‘Haydi Tut Elimi’ filminin başrollerini çocuk oyuncular Nil Özdemir, Ali Kerem Çömez ve Zeynep Erdoğan paylaşırken; onlara Erhan Yazıcıoğlu, Ezo Sunal, Sevinç Erbulak ve Alp Kırşan eşlik etti.
Filmin yönetmenliğini ise Tuğçe Soysop üstlendi.
![](https://gediz-haber.com/wp-content/uploads/2024/01/haydi-tut-elimi-vizyona-girdi-0-aQDfQhhI.jpg)
“HEPİMİZ İÇİN BÜYÜK BİR FIRSATTI”
Yapımın galasında konuşan Erhan Yazıcıoğlu, “İnsana ve sevgiye dair bir film oldu. Benim hayatımı 10 yıl geriye attı!” diye konuşurken; çocuk oyuncu Nil Özdemir ise “Bu film hepimiz için büyük bir fırsattı, duayen oyuncular vardı. Arkadaşlığı, dostluğu, azmi anlatıyor” ifadelerini kullandı.
![](https://gediz-haber.com/wp-content/uploads/2024/01/haydi-tut-elimi-vizyona-girdi-1-6s3Ul3Jx.jpg)
26 Ocak’ta izleyiciyle buluşan ‘Haydi Tut Elimi’, yurt dışındaki bir dans okulunda eğitim almak isteyen genç yeteneklerin seçmelere girmek için gereken bir şarkının hikayesini bulmak adına yaşadıkları maceraları anlatıyor.