Ona Kış Bir Türlü Gelmedi: Şeyma Subaşı, Bikinili Pozlarıyla Miami Sahillerinde Boy Gösterdi!

Her hareketiyle magazin gündemine bomba gibi düşmeyi başaran Şeyma Subaşı, yine magazin gündemine düştü. Kusursuz fiziğiyle dikkat çeken Subaşı, sosyal medya hesabından bu kış aylarında Miami sahillerinde bikinili pozlarını paylaşınca yorum yağmuruna tutuldu.?

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla ve özel hayatıyla magazin dünyasında adını sık sık duyduğumuz bir isim.

Hayatının büyük bir kısmını Miami’de geçiren Şeyma Subaşı için ‘kış ayı nedir bilmiyor’ desek yanlış bir şey söylemiş olmayız.

Kızı Melisa ile birlikte Miami’de keyifli vakit geçiren Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından sahilde çekilmiş iddialı pozlarını paylaşınca takipçileri tarafından büyük bir ilgi gördü. İşte o fotoğraf serisinde bulunan bazı pozlara bir göz atalım.?

Kızı Melisa ile birlikte olan kareleri de paylaşan Şeyma Subaşı’na sosyal medya kullanıcıları “Bu çocuk okula gitmiyor mu?” sorusunu sormadan edemedi.?

Şeyma Subaşı’nın kusursuz fiziğiyle verdiği iddialı pozlar beğeni yağmuruna tutuldu.?

?

Şeyma Subaşı’nı yakın mercekle takip eden takipçilerinin bu pozları gördükten sonra “havada aşk kokusu” olabilir yorumunu yapması da dikkatlerden kaçmadı.?

1. İşte Şeyma Subaşı’nın paylaşımına gelen bazı yorumlar ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx